Kategoria: Sex

Tęsknota za udanym sexem

Tęsknota za udanym sexem

Tęsknota za udanym seksem jest czymś jak najbardziej naturalnym. Związki, w których brakuje naprawdę dobrego seksu, przypominają uśpione wodospady. Osłabienie ogólnej kondycji oraz chęci do cielesnego obcowania wcale nie jest domeną tylko starszych małżeństw oraz związków z wieloletnim stażem. Problem w równej mierze dotyczyć może także ludzi młodych, będących ze sobą od niedawna. Co sprawia, że nasze libido słabnie i stajemy się oziębli na wszelkiego rodzaju znaki i sygnały od drugiej strony?

Czy tęsknota za udanym seksem zawsze musi oznaczać zmianę partnera? W związkach wszystko tak naprawdę jest kwestią dogadania. Jeśli w seksie kręci nas coś, z czym po drodze dla drugiej strony nie jest wcale, będziemy się męczyć. Zdradzać po kryjomu, robiąc swoje i będąc jednak z kimś, kto nie daje nam pełni satysfakcji w łóżku, czy lepiej od razu pójść w długą? Każdy z nas ma swoją moralność i nie będziemy tu nikogo upominać. Związki między ludźmi o zróżnicowanych potrzebach są bardziej skomplikowane, niż może się wydawać.

Seksualna otwartość lekiem na wszystko?

Stare przysłowie mówi, że „czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal”. Taka metoda działań za plecami w końcu wychodzi na jaw, są kłótnie i pretensje, nierzadko także rozstania. Już lepiej po kolejnej łóżkowej porażce stwierdzić, że dajemy sobie wolność w łóżkowych poczynaniach, jeśli jesteśmy pewni intensywności naszych emocji. Związki wiążą też dzieci. Gdy ma się dzieci, sytuacja wydaje się nieco prostsza, bo ma się wrażenie, że nawet jeśli jest tragicznie w seksie, to dzieci i ich obecność sprawią, że nie zostaniemy na lodzie. A z drugiej strony przyzwolenie na seks poza związkiem może sprawić, że przy poznaniu kogoś, kto da w łóżku znacznie więcej, niż ten stały partner czy partnerka, od razu zdobędzie też serce eksperymentatora.

Rozterki zbolałej duszy

Dla ratowania relacji i to nie tylko tej łóżkowej, można wybrać się na specjalną terapię. Tam wyjaśnia się przyczynę konfliktów. Dobrym rozwiązaniem będzie też korzystanie z leków na potencję. W połączeniu z autentycznym uczuciem mogą one uratować naprawdę wiele w relacji.

Tęsknota za udanym sexem
4.6 (91.43%) 7 głosów
Wszystkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie bez zgody autora zabronione.